Metinis tradicinių renginių planas

Plungės ,,Saulės“ gimnazijos  metinių renginių planas   2020  m. 

 

SAUSIS

 

 

13    P.

 

Pilietiškumo akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija“ 

J.Mažuknė,

 

 24    Pn.

I-ojo pusmečio pabaiga

 

 

27    P.

Karjeros diena

I. Norgėlienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VASARIS 

 

 

 7      Pn.

Pažintinė kultūrinė diena

ü IV kl. ŠIMTADIENIS  

ü III kl.  Žmogaus sauga

 

I – II kl. pamokos

 

V.Grimalienė

 

 

 

 

 

Iki  21d.

Kūrybinių eskizų  konkursas  ,,Abra kadabra - gimnazija, pasipuošk!”

V.Grimalienė

 

 

17       P.

 

ŽIEMOS ATOSTOGOS

 

 

18      A.

 

 

 

19       T.

 

 

 

20      K.

 

 

 

21     Pn.

 

 

 

24      P.

Lietuvių kalbos dienai paminėti  PROTO MŪŠIS  ,,Įdomiau apie Lietuvių kalbą“

A.Kraujutienė

 

 

27      K.

Klasių tėvų susirinkimai, susitikimai su dalykų mokytojais.

Klasių vadovai, dalykų mokytojai

 

KOVAS 

 

 

Nacionalinis diktantas

A.Kraujutienė,

 J. Mažuknė

 

 

Sąmoningumo mėnuo

 

A. Vaškienė

 

02      P

Kolekcinė  spaudos, monetų ir medalių paroda skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos  30-mečio paminėjimui.

I.Norgėlienė
A.Budrys

 

5        K

Pilietiškumo renginys ,,Kaip skamba Laisvė?“ skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos  30-mečio paminėjimui. 

E.Klimienė

S.Kajutienė

 

10      A

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos  30-mečio paminėjimui

V.Grimalienė,

Mokinių prezidentūra

 I – IV klasių vadovai

 

12      K

Krepšinio tritaškių mėtymo konkursas ,,Taiklioji rankelė“, Lietuvos Nepriklausomybės taurei laimėti.

E. Timofejevas

 

20     Pn.

 

,,Frankofonija“

N.Sakalauskaitė

 

26     K.

Etnokultūrinė  diena

Skirta tautodailės metams paminėti. (kl. vadovas + dalykininkas)

 

R. Barniškienė

 

 

IV-tų klasių konferencija ,,Literatūra: jungtys ir dialogai“, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos  30-mečio paminėjimui.

 

A.Kraujutienė
J.Mažuknė

 

BALANDIS

3       Pn.

Gamtamokslių diena   I – III kl.

Respublikinis konkursas  ,,STEAM pavasaris 2020“

S.Žilinskienė  

3       Pn.

Bandomasis Lietuvių egzaminas  IV kl.

A.Kraujutienė

 

10     Pn.

Geografijos naktis gimnazijoje

I.Tamošauskienė

14

PAVASARIO  ATOSTOGOS 

 

15

 

 

16

 

 

17

 

 

30

Respublikinis R.Harvudo mokinių meninės raiškos konkursas

J.Mažuknė

GEGUŽĖ

 

 

7       K.

 

Kalbų diena

 

A. Latakė

14      K.

Teatralizuota istorinė pamoka Steigiamojo seimo  100-mečiui paminėti

S. Pranckevičienė

D.Gedvilienė

15     Pn.

SPORTO diena  I –III kl.

D. Pečiulienė

15     Pn.

Bandomasis matematikos egzaminas

D.Pupinikienė

21     Pn.

PUPP Lietuvių k. I dalis raštu. 

N.Sakalauskaitė

22    An.

PUPP Lietuvių k. I dalis.

N.Sakalauskaitė

22    Pn.

Paskutinis skambutis abiturientams  (paskutinė diena pamokų)

(Sutrumpintos pamokos I ir III kl.)

 

V.Grimalienė, III –ių kl.vadovai.

BIRŽELIS

08      P.

PUPP matematika raštu

N. Sakalauskaitė

09      A.

 

Tiksliųjų ir gamtos mokslų diena

Patyriminis mokymasis gamtoje ir iš gamtos.

V.Grimalienė

D.Pupinikienė

D.Daukšienė


17      T.

Pamokos kitoje erdvėje  Humanitarinių – socialinių mokslų diena

 

 

V. Grimalienė

 

19       P.

Menų ir sporto diena

B.Valužienė, D.Pečiulienė

22 - 23

P.  -  A.

Klasės vadovo dienos

 

Klasių vadovai.

06-24 –

08-31

VASAROS ATOSTOGOS

LIEPA

17     Pn.

52 laidos abiturientų brandos atestatų įteikimo šventė

V.Grimalienė 

IV klasių vadovai

V.Raibužis

 

RUGSĖJIS

01      A.

Mokslo metų pradžios šventė

V.Grimalienė

 

 

 

22      A.

Seniūnų tarybos rinkimai

V.Grimalienė
Mokinių prezidentūra.

23      T.

Atminimo žygis į Kaušėnų memorialą.

Lietuvos žydų genocido dienos paminėjimas, skirtas 2020 - Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.    

 

J. Mažuknė

I – IV klasių vadovai

24     K.

Europos kalbų diena

A.Bočkutė

25     Pn.

Tyrėjų diena
Įvairios veiklos integruojamos į pamokas I –IV kl.

S.Žilinskienė

SPALIS

16     Pn.

Pirmokų priimtuvės.  (I kl. )

(II – IV kl. pamokos)

V.Grimalienė
II – tų klasių vadovai.

 

LAPKRITIS

02 - 27d.

 

17ir 24d.

26

27

Mokinių prezidento rinkimų kampanija

 

Rinkimų debatai

Rinkimų diena
Gimnazijos prezidento inauguracija 

V.Grimalienė
Mokinių prezidentūra

16-21d.

Europos švaros savaitė

S.Žilinskienė

D.Daukšienė

 

 

 

GRUODIS

01

AID‘S protmūšis

A.Vaškienė

 

 

 

 

 

 

17

Adventinis koncertas  ,,Atkeliauja jau Kalėdos!“

E. Klimienė

23

Kalėdinis karnavalas

V.Grimalienė  mokinių prezidentūra







 

 

 

 

 

Pamokų laikas

Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
3 9:50 10:35
4 10:55 11:40
5 12:00 12:45
6 12:55 13:40
7 13:50 14:35

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise


Antradieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
Klasės valandėlė 9:45 10:15
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
6 13:25 14:10
7 14:20 15:05

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise

2% parama gimnazijai

2% parama gimnazijai

Facebook