Sporto laimėjimai

PLUNGĖS ,,SAULĖS" GIMNAZIJOS
2018-2019 m. m.
Rajoninių, zoninių, respublikinių ar tarptautinių
konkursų, viktorinų, sportinių bei meninių varžytuvių laimėjimai 

Nr.

Konkurso pavadinimas

Data

Konkurso tipas (zoninis rajoninis resp.)

Laimėta vieta

Ruošęs mokytojas (ai)

1.

 

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių šachmatų varžybos

2018-01-25

rajoninės

1

D.Pečiulienė

 

2.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių  finalinės šachmatų varžybos

2018-02-05

 

respublikinės

7

A.Česnauskis

 

3.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių vaikinų stalo teniso varžybos

2018-01-31

rajoninės

2

S.Smilgevičius

 

4.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Smiginio varžybos

 

2018-03-07

rajoninės

2

D.Pečiulienė

 

5.

Merginų futbolo varžybos LADYGOL‘as

 

2018-02-21

rajoninės

2

S.Smilgevičius

6.

 

Moterų futbolo pavasario turnyras, mero taurei laimėti.

2018-03-28

 

rajoninės

1

S.Smilgevičius

 

7.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų šaškių varžybos

2018-04-11

rajoninės

2

D.Pečiulienė

8.

 

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų virvės varžybos

2018-04-26

rajoninės

2

S.Smilgevičius

 

9.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų kroso važybos

2018-05-02

rajoninės

1

D.Pečiulienė

 

 

10.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų berniukų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos.

2018-05-07

rajoninės

1

S.Smilgevičius

 

 

 

 

 

12.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos.

2018-05-07

rajononės

1

D.Pečiulienė

 

13.

Vaikinų krepšinio Basketnews.lt finalinės varžybos

2018-05-09

respublikinės

2

E. Timofejavas

14.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių svasčių  kėlimo varžybos

2018-11-28

rajoninės

1

S.Smilgevičius

15.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių šachmatų varžybos

2018-12-12

rajoninės

1

D.Pečiulienė

16.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tarpzoninės svasčių  kėlimo varžybos

2018-12-13

 

tarpzoninės

3

S.Smilgevičius

17.

Plungės rajonų mokyklų Kalėdinis stalo teniso turnyras

2018-12-11

 

rajoninės

1

D.Pečiulienė

 

2019m.

 

 

 

 

1.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų stalo teniso varžybos

2019-01-16

Rajoninės

5

S.Smilgevičius

2.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos

2019-01-30

Rajoninės

2vieta

D.Pečiulienė

3.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų štangos spaudimo  varžybos

2019-01-31

Rajoninės

2vieta

S.Smilgevičius

4.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų tinklinio varžybos varžybos

2019-02-13

Rajoninės

2vieta

D.Pečiulienė

5.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų  tinklinio varžybos varžybos

2019-02-13

Rajoninės

2vieta

S.Smilgevičius

6.

Plungės rajono mergaičių Lady Golo turnyras

2019-02-14

Rajoninės

1 vieta

D.Pečiulienė

7.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų krepšinio varžybos varžybos SAULĖ-SENAMIESTIS

SAULĖ – RYTAS

 

2019-02-26

2019-03-12

Rajoninės

1vieta

D.Pečiulienė

8.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų  šaškių varžybos varžybos

 

 

2019-02-27

Rajoninės

1vieta

D.Pečiuienė

9.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų  šaudymo varžybos varžybos

2019-03-05

Rajonės

1 vieta

D.Pečiulienė

10.

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės merginų tinklinio varžybos varžybos

2019-03-22

zoninės

1 vieta

D.Pečiulienė

11.

Lietuvos mokyklų merginų futsalo LADY GOLAS VARŽYBOS

219-04-02

zoninės

1 vieta

D.Pečiulienė

12.

Vaikinų krepšinio Basketnews.lt varžybos su Kelmės mokykla

2019-04-17

zoninės

 

E.Timofejavas

13.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų virvės traukimo varžybos

2019-04-18

Rajoninės

2

S.Smilgevičius

14.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų  esafetinės kroso varžybos

2019-04-30

Rajoninės

I vieta

D.Pečiulienė

S.Smilgevičius

15.

Lietuvos mokyklų merginų futsalo LADY GOLAS superfinalo varžybos, Prienuose.

2019-05-02

Respubikinės

5 vieta

D.Pečiulienė

 

16.

Plungės rajono bendrojo ugdymo zoninės merginų krepšinio varžybos varžybos Kuršėnuose.

2019-05-03

Zoninės

1 vieta

D.Pečiulienė

 

17.

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių GOLAS varžybos

2019-05-08

Rajoninės

1 vieta

S.Smilgevičius

18.

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių GOLAS varžybos

2019-05-16

Zoninės

3vieta

S.Smilgevičius

19.

Vaikinų krepšinio Basketnews.lt finalinės varžybos.

2019-05-14

Respublikinės

2vieta

E. Timofėjavas

20.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų tarpzoninės merginų krepšinio varžybos varžybos Plungės „Saulės“ gimnazijoje.

2019-05-20

Tarpzoninės

1 vieta

D.Pečiulienė

21.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

2019-05-21

Rajoninės

1 vieta

D.Pečiulienė

22.

Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

2019-05-21

Rajoninės

1 vietas.

S.Smilgevičius

 

 

 

23.

Lietuvos mokyklų žaidynių merginų krepšinio finalas

2019-05-31 ir 06-01

Respublikinės

1 vieta

D.Pečiulienė

 

Pamokų laikas

Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
3 9:50 10:35
4 10:55 11:40
5 12:00 12:45
6 12:55 13:40
7 13:50 14:35

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise


Antradieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
Klasės valandėlė 9:45 10:15
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
6 13:25 14:10
7 14:20 15:05

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise

2% parama gimnazijai

2% parama gimnazijai

Facebook