Pradžia | Naujienos | Sveikiname dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojus!

Sveikiname dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojus!

Teksto dydis: Decrease font Enlarge font

Šiais metais didžiulis Plungės „Saulės“ gimnazijos mokinių būrys aktyviai dalyvauja įvairiose dalykinėse olimpiadose, kurios rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, organizuojamos nuotoliniu būdu. Olimpiados dar nesibaigia, o mūsų gimnazija jau skaičiuoja 47 prizines vietas.

III gimnazijos klasių rajono anglų kalbos olimpiadoje visos prizinės vietos atiteko mūsų gimnazistams:

Otilė Limantaitė (III kl.) – I vieta (mokytoja Lionė Gailė)

Džiugas Domarkas (III kl.) – II vieta (mokytoja Sigita Betingė)

Milda Domarkaitė (III kl.) – III vieta (mokytoja Aušra Latakė)

Agnė Buterlevičiūtė (III kl.) – III vieta (mokytoja Ligita Erminaitė)

I-IV gimnazijos klasių lietuvių kalbos ir literatūros rajoninėje olimpiadoje pasiekti šie laimėjimai:

Ingrida Bertašiūtė (II kl.) – I vieta (mokytoja Loreta Peldienė)

Barbora Endriekutė (II kl.) – III vieta (mokytoja Jolanta Mažuknė)

Melisa Mikailaitė (III kl.) – I vieta (mokytoja Loreta Peldienė)

Greta Tilvikaitė (III kl.) – II vieta (mokytoja Ramutė Damulienė)

Laimėjimai I-IV gimnazijos klasių chemijos rajoninėje olimpiadoje:

Jonas Kupetis (I kl.) – II vieta (mokytoja Sigita Žilinskienė)

Ieva Kazonaitė (I kl.) – III vieta (mokytoja Sigita Žilinskienė)

Marius Kriščiūnas (II kl.) – I vieta (mokytojos Sigita Žilinskienė ir Aurelija Lukočienė)

Martynas Vilnius (II kl.) – III vieta (mokytojos Sigita Žilinskienė ir Aurelija Lukočienė)

Milda Domarkaitė (III kl.) – I vieta (mokytoja Sigita Žilinskienė)

Laura Meškauskaitė (III kl.) – II vieta (mokytoja Sigita Žilinskienė)

Evelina Pikturnaitė (III kl.) – III vieta (mokytoja Sigita Žilinskienė)

Laura Šleinytė (IV kl.) – I vieta (mokytoja Sigita Žilinskienė)

Žymantas Petreikis (IV kl.) – II vieta (mokytoja Aurelija Lukočienė)

Gustė Pikturnaitė (IV kl.) – III vieta (mokytoja Sigita Žilinskienė)

Laimėjimai I-IV gimnazijos klasių biologijos rajoninėje olimpiadoje:

Ieva Kazonaitė (I kl.) – I vieta (mokytoja Darja Gandzevič)

Jonas Kupetis (I kl.) – II vieta (mokytoja Darja Gandzevič)

Martynas Vilnius (II kl.) – III vieta (mokytoja Dalia Daukšienė)

Laurynas Grikštas (III kl.) – I vieta (mokytoja Darja Gandzevič)

Milda Domarkaitė (III kl.) – II vieta (mokytoja Dalia Daukšienė)

Monika Smagurytė (III kl.) – III vieta (mokytoja Darja Gandzevič)

Žymantas Petreikis (IV kl.) – I vieta (mokytoja Dalia Daukšienė)

Julija Šmukštaitė (IV kl.) – II vieta (mokytoja Dalia Daukšienė)

Laimėjimai I-IV gimnazijos klasių matematikos rajoninėje olimpiadoje:

Jonas Kupetis (I kl.) – III vieta (mokytoja Ilona Stasytienė)

Benas Mockus (II kl.) – III vieta (mokytoja Virginija Lukavičienė)

Kipras Tamošauskas (III kl.) – I vieta (mokytoja Renata Gudienė)

Faustas Gudas (III kl.) – II vieta (mokytoja Irena Lukauskienė)

Ignas Mačiuitis (III kl.) – III vieta (mokytoja Irena Lukauskienė)

Laura Šleinytė (IV kl.) – II vieta (mokytoja Virginija Lukavičienė)

Žymantas Petreikis (IV kl.) – III vieta (mokytoja Ilona Stasytienė)

Laimėjimai I-IV gimnazijos klasių fizikos rajoninėje olimpiadoje:

Barbora Endriekutė (II kl.) – II vieta (mokytojas Paulius Razgaitis)

Jonas Kupetis (I kl.) – III vieta (mokytojas Aloyzas Lukavičius)

Romena Grabauskaitė (II kl.) – I vieta (mokytojas Aloyzas Lukavičius)

Aurimas Ragainis (II kl.) – II vieta (mokytojas Paulius Razgaitis)

Martynas Vilnius (II kl.) – III vieta (mokytojas Paulius Razgaitis)

Linas Beinorius (III kl.) – I vieta (mokytojas Aloyzas Lukavičius)

Vilius Višinskis (III kl.) – II vieta (mokytojas Aloyzas Lukavičius)

Laurynas Nojus Kuliešius (III kl.) – III vieta (mokytojas Aloyzas Lukavičius)

Mantas Jurgutis (IV kl.) – I vieta (mokytojas Aloyzas Lukavičius)

Ema Stonytė (IV kl.) – II vieta (mokytojas Aloyzas Lukavičius)

Lukas Vasiliauskas (IV kl.) – III vieta (mokytojas Aloyzas Lukavičius)

Rajono meninio skaitymo konkurse II vietą laimėjo pirmokė Akvilė Duoblytė (mokytoja Jolanta Mažuknė).

Į Jaunųjų filologų konkurso respublikinį turą pateko šie gimnazistai:

Augustė Gedvilaitė, III kl. (mokytoja Ramutė Damulienė)

Žymantas Petreikis, IV kl. (mokytoja Jolanta Mažuknė)

 

Sveikiname laimėtojus ir jų mokytojus! Linkime ir toliau garbingai atstovauti mūsų gimnazijai bei rajonui.

  • Siųsk draugui el. paštu Siųsk draugui el. paštu
  • Versija spausdinimui Versija spausdinimui
  • Grynasis tekstas Grynasis tekstas

Pamokų laikas

Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
3 9:50 10:35
4 10:55 11:40
5 12:00 12:45
6 12:55 13:40
7 13:50 14:35

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise


Antradieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
Klasės valandėlė 9:45 10:15
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
6 13:25 14:10
7 14:20 15:05

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise

Kalendorius

2% parama gimnazijai

2% parama gimnazijai

Facebook