Pradžia | Naujienos | Svajonės gimnazijoje tobulėti kitaip pildosi: Londonas- realybė

Svajonės gimnazijoje tobulėti kitaip pildosi: Londonas- realybė

Teksto dydis: Decrease font Enlarge font
Svajonės gimnazijoje tobulėti kitaip pildosi: Londonas- realybė

Svajoti aplankyti Londoną ir mokytis kitaip su auklėtiniais Plungės „Saulės" gimnazijoje pradėjome pirmoje klasėje (dabar jie ketvirtokai), suvokdami, kad taip jie įgis naujų, jų ateities kosmopolitiškame pasaulyje ir plačiuose sociokultūriniuose kontekstuose būtinų kompetencijų ir patirčių.

Sulaukus finansinės paramos iš Plungės Jaunimo reikalų tarybos, UAB „Strategas" direktoriaus Aido Kėso ir Erasmus+ strateginių partnerysčių projekto „Foreign Language Teaching into the Future" svajonė išsipildė. Vasario 17- 19 dienomis įvairiapusiškos patirties sėmėmės Londone, kur per praktines veiklas ir įspūdžius buvo skatinamas gimnazistų augimas, mažinamas provincialumas ir atskirtis, o gimnazijoje keliama Europinė dimensija. Aplankėme daugybę įžymių megapolio vietų (Britų muziejų, Mokslo muziejų, Gamtos istorijos muziejų, Tauerį ir jo tiltą, Temzės pakrantę, Šekspyro teatrą, Šv. Pauliaus katedrą, Big Beną, Vestminsterio abatiją, Parlamento rūmus, Sant Džeimso parką, Bekingemo rūmus, Trafalgaro aikštę, Camden miestelį), o pamatyta realybė leido daug pažinti, patirti, praktiškai naudotis technologijomis, mokytis ir įgyti žinių kitaip. Tai gimnazijos potencialo mokyti(is) kitaip plėtimas: įgyta gerąja patirtimi ketiname dalintis su kitų rajono mokyklų mokiniais ir mokytojais.

Didžiausią įspūdį turbūt visiems mums paliko vasario aštuonioliktąją Londone įvykęs susitikimas su Lietuvos Respublikos ambasados Jungtinėje Karalystėje Ministre patarėja Natalija Bacevičiene. Jis buvo tikrai ypatingas gimnazistams. Gerbiama Natalija labai įdomiai pasakojo mums apie Lietuvos Respublikos ambasados veiklą, funkcijas, tikslus, savo darbą, tautiečių gyvenimą Jungtinėje Karalystėje, studijų galimybes, dalijosi savo asmenine patirtimi, davė gimnazistams vertingų patarimų ruošiantis ateičiai, atsakė į jų klausimus. Žavėjomės jos erudicija, profesionalumu, o kartu ir dideliu nuoširdumu, šiluma ir nuo veido nedingstančia šypsena. Ir išlydėjo ji mus iš ambasados kiekvieną apkabindama. Pavakary mane maloniai nustebino ir labai pradžiugino jos atsiųstas PASIDŽIAUGIMAS IŠ LIETUVOS AMBASADOS JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE, kuriame rašė, kad susitikimo su Plungės „Saulės" gimnazistais „atmosfera buvo išskirtinai jauki ir smagi, gimnazistai- žingeidūs ir puikių manierų". Labai džiugina ir Lietuvos ambasados Londone „Facebooko" paskyros įrašas, sakantis: „ Praeitą savaitę mus aplankė gimnazistai iš Plungės „Saulės" gimnazijos kartu su savo mokytoja Ligita Erminaite. Džiaugiamės šauniais moksleiviais ir dėkojame už jų domėjimąsi ambasados veikla. Lauksime kitų susitikimų!" Labai tikiuosi, kad taip ir bus...

Ligita Erminaitė,
IVb auklėtoja 

Nuotraukos

  • Siųsk draugui el. paštu Siųsk draugui el. paštu
  • Versija spausdinimui Versija spausdinimui
  • Grynasis tekstas Grynasis tekstas

Pamokų laikas

Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
3 9:50 10:35
4 10:55 11:40
5 12:00 12:45
6 12:55 13:40
7 13:50 14:35

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise


Antradieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
Klasės valandėlė 9:45 10:15
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
6 13:25 14:10
7 14:20 15:05

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise

Kalendorius

2% parama gimnazijai

2% parama gimnazijai

Facebook