Pradžia | Naujienos | Skelbiame III-ų (11 kl.) klasių sąrašus

Skelbiame III-ų (11 kl.) klasių sąrašus

Teksto dydis: Decrease font Enlarge font

III a klasė
Mokyt. Renata Gudienė

1 Abromavičius Deividas IIa
2 Bagužytė Beatričė IIa
3 Baltuonė Ignas IIa
4 Batavičiūtė Ema IIa
5 Biečiūtė Patricija IIa
6 Domarkas Domantas R 10a
7 Erminas Matas IIa
8 Gabalis Rokas R 10a
9 Galdikas Rokas IIa
10 Gedeikytė Rasvita IIa
11 Girčytė Monika S 10
12 Lukauskaitė Ieva IIa
13 Mikalauskis Povilas IIa
14 Narkutė Erlanda IIa
15 Pargaliauskas Mantas R 10a
16 Paulauskaitė Ieva IIa
17 Prišmontas Dominykas IIa
18 Radikaitė Vesta IIa
19 Raustytė Rugilė IIa
20 Rimkutė Neringa S 10
21 Smilgevičius Rokas IIa
22 Sragauskaitė Berta IIa
23 Stonkutė Dovilė IIa
24 Šlimas Vilius IIa
25 Tamošauskas Tadas IIa
26 Tarvydas Edvardas IIa
27 Toleikytė Valdonė IIa
28 Urbonas Osvaldas R 10a
29 Vaičiūtė Austėja IIa
30 Žilinskas Aidas IIa

III b klasė
Mokyt. Ligita Erminaitė

1 Aleliūnas Simonas IIb
2 Augustinas Marius IIb
3 Barniškis Vilius IIb
4 Beniušytė Evita IIb
5 Burvytė Raminta IIb
6 Daržinskas Aleksas IIb
7 Gečaitė Gabrielė IIb
8 Gedvilas Adomas IIb
9 Grigalauskytė Greta IIb
10 Ivanauskaitė Dominyka IIb
11 Jankevičiūtė Gabrielė IIb
12 Jocytė Viktorija IIb
13 Jonauskaitė Emilija IIb
14 Jonušas Orestas IIb
15 Kazonas Andrius IIb
16 Kėsas Jokūbas IIb
17 Ošurkovaitė Eglė IIb
18 Pakalniškytė Guoda IIb
19 Paulikas Darius IIb
20 Pociūtė Ema Als 10
21 Puidokas Arnas IIb
22 Radžiūtė Kamilė IIb
23 Rutkus Rokas IIb
24 Šukys Kipras IIb
25 Tamošauskaitė Kamilė IIb
26 Urbonaitė Greta IIb
27 Vaičiūtė Greta IIb
28 Vaškytė Kamilė IIb
29 Vilnius Paulius IIb
30 Želvytė Erika IIb

III c klasė
Mokyt. Ilona Stasytienė

1 Adomavičius Linas IIc
2 Anužis Vilius IIc
3 Bumblauskis Nojus IIc
4 Eidintaitė Deimantė IIc
5 Gečaitė Gabrielė IIc
6 Giedraitytė Guoda IIc
7 Jokubauskas Rokas IIc
8 Jucys Mantas IIc
9 Jucys Modestas IIc
10 Jurkaitytė Ingrida IIc
11 Kvedaraitė Audra R 10b
12 Lenkšaitė Viktorija IIc
13 Lipskytė Gintarė IIc
14 Memkus Gintaras IIc
15 Mikalauskaitė Erika IIc
16 Mockus Orestas IId
17 Norkutė Gabrielė IIc
18 Petraitytė Gintarė IIc
19 Raudys Edvinas IIc
20 Remezaitė Ieva IIc
21 Remezaitė Ugnė IIc
22 Ročius Aismantas IIc
23 Staupelytė Agnė R 10b
24 Šarkauskaitė Gabija IIc
25 Šlimas Motiejus IIc
26 Kundrotas Danielius N. A.
27 Vaišnoras Jokūbas IIc
28 Viršilaitė Agnė IIc
29 Zaburas Julijus IIc

III d klasė
Mokyt. Rita Barniškienė

1 Anužytė Eglė IId
2 Ambraškaitė Ugnė IId
3 Bertašius Gvidas IId
4 Bumblytė Ligita IId
5 Derkintas Tadas IId
6 Gagilaitė Gabrielė R 10a
7 Gedgaudas Ernestas IId
8 Gerinksonas Saidas IId
9 Grabauskaitė Austėja IId
10 Grigaitytė Erika IId
11 Gucu Romena IId
12 Jankauskaitė Ema IId
13 Jankauskas Rokas IId
14 Jokubaitis Paulius IId
15 Jonutytė Deimantė R 10a
16 Juciūtė Samanta IId
17 Kryževičiūtė Kristina IId
18 Kundrotas Eimantas IId
19 Kurmis Ernestas IId
20 Meškauskytė Karolina R 10a
21 Mironaitė Kamilė IId
22 Naktinytė Eva R 10a
23 Navickas Nedas IId
24 Norvydaitė Ema R 10a
25 Petrikaitė Roberta IId
26 Raišuotytė Rosita IId
27 Rasytė Ugnė IId
28 Rimeikytė Ineta IId
29 Šideikytė Monika R 10a
30 Vengalis Dovydas IId

III e klasė
Mokyt. Ramutė Damulienė

1 Alšauskas Romanas S 10b
2 Arlauskas Ernestas S 10b
3 Bertašiūtė Laura S 10b
4 Dyburytė Brigita S 10b
5 Drackytė Simona S 10b
6 Drasutavičius Dovydas S 10b
7 Gasauskas Tautvydas S 10b
8 Grigaitytė Greta S 10a
9 Jonušaitė Kamilė S 10b
10 Kniukšta Paulius S 10b
11 Kubiliūtė Dovilė S 10b
12 Lekytė Lukrecija S 10a
13 Lučinskas Eimantas S 10b
14 Lukošiūtė Justina S 10b
15 Rataitė Austėja S 10b
16 Rupšys Edvinas Šat 10
17 Rusys Irmantas S 10b
18 Salytė Vaiva S 10b
19 Skrodenytė Saulė S 10a
20 Stancikaitė Evelina S 10b
21 Stonkus Matas S 10a
22 Stonkutė Roberta S 10b
23 Šalkauskas Eligijus S 10b
24 Šernauskas Rokas S 10b
25 Šeškauskis Eimantas S 10b
26 Šukytė Rūta S 10b
27 Šverys Osvaldas Juc 10
28 Udras Arnas S 10b
29 Vilnius Mindaugas S 10a
30 Viršilaitė Alvita S 10b

III f klasė
Mokyt. Jolanta Mažuknė

1 Antanaitytė Gintarė R 10b
2 Armalytė Gintarė S 10a
3 Baltrimaitė Greta R 10b
4 Bernotaitė Akvilė R 10b
5 Bierantaitė Gabija R 10b
6 Blonskis Linas R 10b
7 Brazdeikytė Rusnė S 10a
8 Budrytė Deimantė R 10b
9 Burbaitė Eglė S 10a
10 Čiulčinskytė Kamilė S 10a
11 Drakšaitė Gabrielė S 10a
12 Dužinskytė Guoda R 10b
13 Gerybaitė Agnė S 10a
14 Igaris Edvinas S 10a
15 Jankauskas Gvidas S 10a
16 Jankauskas Vilius R 10b
17 Klenauskas Kęstas R 10b
18 Kniukštaitė Ugnė R 10b
19 Kurmis Robertas S 10a
20 Mažeika Mantas S 10a
21 Raudys Evaldas S 10a
22 Songaila Marius S 10a
23 Stankevičius Deividas R 10b
24 Truikytė Monika R 10b
25 Vaičekauskas Deividas R 10b
26 Vaičikauskytė Agnė R 10b
27 Verbickas Nojus S 10a
28 Vengalytė Ramunė S 10a
29 Zaboraitė Greta R 10b
30 Zaburaitė Ugnė R 10b 

 

Sutarčių pasirašymai rugpjūčio 29-30 dienomis vyks šiuose kabinetuose:

III a klasė (klasės vadovė Renata Gudienė) – 34 kabinetas
III b klasė (klasės vadovė Ligita Erminaitė) – 42 kabinetas
III c klasė (klasės vadovė Ilona Stasytienė) – 32 kabinetas
III d klasė (klasės vadovė Rita Barniškienė) – 45 kabinetas
III e klasė (klasės vadovė Ramutė Damulienė) - 44 kabinetas
III f klasė (klasės vadovė Jolanta Mažuknė) – 43 kabinetas 

  • Siųsk draugui el. paštu Siųsk draugui el. paštu
  • Versija spausdinimui Versija spausdinimui
  • Grynasis tekstas Grynasis tekstas

Pamokų laikas

Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
3 9:50 10:35
4 10:55 11:40
5 12:00 12:45
6 12:55 13:40
7 13:50 14:35

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise


Antradieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
Klasės valandėlė 9:45 10:15
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
6 13:25 14:10
7 14:20 15:05

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise

Kalendorius

2% parama gimnazijai

2% parama gimnazijai

Facebook