Pradžia | Naujienos | Skelbiame I - ų (9 kl.) klasių sąrašus

Skelbiame I - ų (9 kl.) klasių sąrašus

Teksto dydis: Decrease font Enlarge font

I a klasė (klasės vadovė Ingrida Tamošauskienė)

1. Ablingis Julius
2. Brazdeikis Paulius
3. Bumblytė Brigita
4. Buterlevičiūtė Agnė
5. Daukintytė Gabija
6. Gailius Gintas
7. Grauslytė Gabrielė
8. Jančauskaitė Rugilė
9. Jonauskaitė Beatričė
10. Jonušas Eimantas
11. Lingytė Armida
12. Mažeika Gedas
13. Meškauskaitė Gabija
14. Mikutytė Viltė
15. Motužytė Samanta
16. Paulauskaitė Evelina
17. Petrikaitė Deimantė
18. Rimeikis Dovydas
19. Rimeikytė Evelina
20. Rupšlaukytė Enrika
21. Rūsytė Auksė
22. Siurblytė Oresta
23. Smilingytė Erika
24. Štaras Augustas
25. Valužytė Ema
26. Žilevičiūtė Sigita 

 

I b klasė (klasės vadovė Dovilė Pečiulienė)

1. Abromavičius Šarūnas
2. Andriusevičiūtė Audronė
3. Armalytė Ema
4. Balčys Tadas
5. Bendikaitė Dominyka
6. Bumblytė Eidana
7. Česnauskytė Gabrielė
8. Daukšaitė Urtė
9. Eigimaitė Samanta
10. Jakomaitė Živilė
11. Jundulaitė Ugnė
12. Latakaitė Ugnė
13. Mingėlaitė Rolanda
14. Pakalniškis Kristijonas
15. Rubužis Mantas
16. Rupeikaitė Gabija
17. Rūtytė Darija
18. Sokolovaitė Kotryna
19. Stonkus Kristupas
20. Šakinis Edvinas
21. Vaičekauskas Lukas
22. Vilkaitė Odeta
23. Zaborskytė Rugilė 
 

I c klasė (klasės vadovė Ilma Zaborskienė)


1. Čiuželytė Augustė
2. Domarkas Džiugas
3. Gelumbickytė Samanta
4. Jakutis Linas
5. Jokšaitė Silvija
6. Kryževičius Tadas
7. Kundrotaitė Ieva
8. Kurmis Edvinas
9. Lenkšaitė Brigita
10. Mačiulskytė Ernesta
11. Mazrimaitė Onodora
12. Mikniūtė Austėja
13. Mikniūtė Gabija
14. Mikšta Paulius
15. Numgaudytė Vitalija
16. Pociūtė Rasita
17. Razgutė Evelina
18. Reliuga Šarūnas
19. Reminas Arvydas
20. Ripkauskaitė Gabrielė
21. Saudargaitė Neda
22. Skersytė Austėja
23. Sonkutė Reda
24. Višinskis Vilius 

Sutarčių pasirašymai rugpjūčio 29-30 dienomis vyks šiuose kabinetuose:
I a klasė (klasės vadovė Ingrida Tamošauskienė) – 33 kabinetas
I b klasė (klasės vadovė Dovilė Pečiulienė) – 35 kabinetas
I c klasė (klasės vadovė Ilma Zaborskienė) – 36 kabinetas 

  • Siųsk draugui el. paštu Siųsk draugui el. paštu
  • Versija spausdinimui Versija spausdinimui
  • Grynasis tekstas Grynasis tekstas

Pamokų laikas

Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
3 9:50 10:35
4 10:55 11:40
5 12:00 12:45
6 12:55 13:40
7 13:50 14:35

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise


Antradieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
Klasės valandėlė 9:45 10:15
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
6 13:25 14:10
7 14:20 15:05

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise

Kalendorius

2% parama gimnazijai

2% parama gimnazijai

Facebook