Pradžia | Naujienos | Plungės "Saulės" gimnazijos GERIAUSIEJI

Plungės "Saulės" gimnazijos GERIAUSIEJI

Teksto dydis: Decrease font Enlarge font
Plungės "Saulės" gimnazijos GERIAUSIEJI

Birželio 11 dieną gimnazijos aktų salėje vyko 2017 – 2018 m. m. mokslo pirmūnų pagerbimo šventė.

Tradiciniu tapusiame renginyje dalyvavo devintukais bei dešimtukais besimokantys gimnazistai, mokytojai ir jų klasės draugai. Gimnazijos bendruomenės vardu mokslo pirmūnus sveikino direktorius Algimantas Budrys. Padėkos raštais buvo apdovanoti aštuoniolika pavyzdingų ir stropių moksleivių: Žymantas Petreikis (Ia), Vilius Barniškis (IIb), Emilija Jonauskaitė (IIb), Gintarė Petraitytė (IIc), Julijus Zaburas (IIc), Rosita Raišuotytė (IId), Austėja Grabauskaitė (IId), Dainoras Salys (IIIa), Ema Jokubaitytė (IIIa), Amanda Saukaitė (IIId), Rugilė Miciulevičiūtė (IIIf), Elija Širvinskaitė (IVa), Monika Ragainytė (IVb), Akvilė Baltmiškytė (IVc), Emilija Vaškytė (IVc), Henrikas Gricius (IVe), Greta Zaburaitė (IVe) ir Gintarė Petreikytė (IVf) Renginio metu buvo apdovanota saulėčiausia gimnaziste išrinkta Agnė Piepaliūtė (IIIc)  bei saulėčiausi klasių mokiniai: Norbertas Dabšys (Ia), Kornelija Mineikaitė (Ib), Aidas Žilinskas (IIa), Julijus Zaburas (IIc), Austėja Grabauskaitė (IId), Ema Jokubaitytė (IIIa), Raminta Narmontaitė (IIIb), Amanda Saukaitė (IIId), Gerda Bartkutė (IIIe), Mykolas Mažukna (IIIf), Elija Širvinskaitė (IVa), Agnė Zėringytė (IVb), Emilija Vaškytė (IVc), Raminta Vengalytė (IVd), Greta Zaburaitė (IVe), Živilė Pakalniškytė (IVf), Aurimas Arlauskas (IVg) ir saulėčiausia  klasė - Ia (klasės vadovė Adelė Daržinskienė). Padėkos raštais apdovanoti ir  53 rajoninių olimpiadų bei konkursų laimėtojai.

Sveikiname, didžiuojamės ir linkime sėkmės!

 

Nuotraukos

  • Siųsk draugui el. paštu Siųsk draugui el. paštu
  • Versija spausdinimui Versija spausdinimui
  • Grynasis tekstas Grynasis tekstas

Pamokų laikas

Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
3 9:50 10:35
4 10:55 11:40
5 12:00 12:45
6 12:55 13:40
7 13:50 14:35

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise


Antradieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
Klasės valandėlė 9:45 10:15
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
6 13:25 14:10
7 14:20 15:05

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise

Kalendorius

2% parama gimnazijai

2% parama gimnazijai

Facebook