Olimpiadų ir konkursų nugalėtojai

2016-2017 m.m. rajoninių olimpiadų nugalėtojai:

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada:

Simutytė Rūta IV g I vieta
Stongvilas Žygimantas IV g II vieta
Zėringytė Agnė III b III vieta

Rajoninis skaitovų konkursas:

Narušytė Giedrė IV h II vieta
Gudijutė Auksė III g III vieta
Valančiūtė Gabrielė IV g III vieta

Rajoninė matematikos olimpiada:

Tamošauskas Tadas I a I vieta
Salys Dainoras II a III vieta
Untulis Džiugas III g III vieta
Šiaulys Kristijonas III g II vieta
Serapinas Jokūbas III d III vieta
Gricius Henrikas III e II vieta
Mačiuitytė Greta IV f I vieta
Stongvilas Žygimantas IV g I vieta
Jurčius Mantas IV a II vieta

Rajoninė anglų kalbos olimpiada:

Vilnius Paulius I b I vieta
Baltuonė Ignas I a II vieta
Adomavičius Linas I c III vieta
Jokubaitytė Ema II a II vieta
Kniukšta Julius III a II vieta
Kupetis Antanas III a III vieta

Rajoninė istorijos olimpiada:

Zaburas Julius I c I vieta
Gedvilas Adomas I b I vieta
Salys Dainoras II a III vieta
Baltikauskaitė Greta III a II vieta
Virbickaitė Jonė IV a I vieta
Alekna Saulius IV h II vieta

Rajoninė geografijos olimpiada:

Gedvilas Adomas I d I vieta
Mikalauskis Povilas I a III vieta
Salys Dainoras II a I vieta
Baltmiškytė Akvilė III c I vieta
Šatkauskas Linas III d III vieta

Rajoninė fizikos olimpiada:

Zaburas Julius I c II vieta
Vaišnoras Jokūbas I c III vieta
Šakinis Mangirdas II c III vieta
Gricius Henrikas III e I vieta
Untulis Džiugas III g II vieta
Bučius Ignas III a III vieta
Stongvilas Žygimantas IV g I vieta
Adomavičius Vilius IV e II vieta
Vilkauskas Valdas IV g III vieta

Rajoninė chemijos olimpiada:

Vaškytė Emilija III c I vieta
Mingėlaitė Gabrielė III g II vieta
Gudas Dainius IV e I vieta
Stuopelytė Raminta IV c II vieta
Žygimantas Stongvilas IV g III vieta

Rajoninė biologijos olimpiada:

Jonauskaitė Emilija I b III vieta
Salys Dainoras II a III vieta
Vaškytė Emilija III c I vieta
Širvinskaitė Elija III a III vieta
Sausdravas Vilius IV b I vieta
Gudas Dainius IV e II vieta
Valančiūtė Gabrielė IV g III vieta

Rajoninė informacinių technologijų olimpiada:

Juška Tomas IV b I vieta
Truikys Paulius III g I vieta
Jurčius Mantas IV a II vieta
Salys Mantas IV h III vieta

Rajoninė dailės olimpiada:

Montvydaitė Indrė III d III vieta

DŽIAUGIAMĖS GIMNAZISTŲ PASIEKIMAIS IR DĖKOJAME MOKYTOJAMS, KURIE PADĖJO JIEMS PASIRUOŠTI 

Pamokų laikas

Pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
3 9:50 10:35
4 10:55 11:40
5 12:00 12:45
6 12:55 13:40
7 13:50 14:35

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise


Antradieniais
PAMOKA PRASIDEDA BAIGIASI
1 8:00 8:45
2 8:55 9:40
Klasės valandėlė 9:45 10:15
3 10:20 11:05
4 11:25 12:10
5 12:30 13:15
6 13:25 14:10
7 14:20 15:05

• 3-ios pamokos metu valgo TIK 1-4 klasių mokiniai
• Po 3-jų pamokų valgo tik I ir II gimnazinių klasių mokiniai
• Po 4-ių pamokų valgo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai
• Po 5-ių pamokų valgo mokytojai pirmumo teise

2% parama gimnazijai

2% parama gimnazijai

Facebook